Постійні комісії

Положення про постійні комісії

 

Постійна комісія з питань соціального захисту населення,
охорони сім’ї, материнства та дитинства

Голова комісії Бабій
Наталія Іванівна
депутат від  політичної партії “Українське об’єднання патріотів-Укроп”
Заступник голови
Секретар комісії Рибалкіна
Євгенія Миколаївна
депутат від політичної партії “Опозиційний блок”.
Члени комісії Каргопольцева
Інна Іванівна
депутат від політичної  партії “Наш  край”
  Кравченко
Юрій Павлович
депутат від політичної партії “Відродження”
  Мироненко
Євгенія Дмитрівна
депутат від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”
  Нахаба
Тетяна Павлівна
депутат від політичної партії “Блок Петра Порошенка” Солідарність”
Попов
Ігор Євгенович
депутат від політичної партії “Всеукраїнське об’єднання Батьківщина”
  Чорноус
Надія Сергіївна
депутат від політичної партії “Відродження”

 

Постійна мандатна комісія з питань депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку, регуляторної політики, запобігання та протидії корупції.

Голова комісії Рейнхаарт
Сана Анатоліївна
депутат  від політичної партії  “Наш  край”
Заступник голови Левченко
Сергій Анатолійович
депутат від  політичної партії “Українське об’єднання патріотів-Укроп”
Секретар комісії Зарва
Віктор Миколайович
депутат від політичної партії “Опозиційний блок”
Члени комісії Григораш
Олександр Сергійович
депутат від  Радикальної Партії Олега Ляшка
  Добровольський
Віталій Сергійович
депутат від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”
  Карпенко
Валерій Олександрович
депутат від політичної партії “Блок Петра Порошенка” Солідарність”
  Кондоні
Людмила Валентинівна
депутат від політичної партії “Всеукраїнське об’єднання Батьківщина”
  Мельниченко
Віктор Павлович
депутат від політичної партії “Всеукраїнське об’єднання Батьківщина”
Шелякін Костянтин Костянтинович депутат від політичної партії “Опозиційний блок”

 

 

Постійна комісія з питань життєдіяльності району, охорони довкілля та  взаємодії з громадськістю

Голова комісії Камлук
Світлана Миколаївна
депутат від політичної партії “Блок Петра Порошенка” Солідарність”
Заступник голови Головко
Богдан Павлович
 депутат від політичної партії “Блок Петра Порошенка” Солідарність”
Секретар комісії Параскун
Олена Валеріївна
депутат від  Радикальної Партії Олега Ляшка
Члени комісії Горло
Костянтин Вікторович
депутат від  політичної партії “Українське об’єднання патріотів -Укроп”
Коняшина
Тетяна Володимирівна
депутат  від політичної партії  “Наш  край”
Кулик
Ігор Іванович
депутат від політичної партії “Всеукраїнське об’єднання Батьківщина”
  Кучеренко
Тетяна Ігорівна
депутат від  Радикальної Партії Олега Ляшка
   Салтан
Денис Миколайович
 депутат від політичної партії “Блок Петра Порошенка” Солідарність”

 

Постійна комісія з питань планування, обліку, бюджету  та фінансів

Голова комісії Сухокобилін
Віктор Вікторович
депутат від політичної партії “Опозиційний блок”
Заступник голови Папінчак
Сергій Васильович
депутат від політичної партії “Всеукраїнське об’єднання Батьківщина”
Секретар комісії Мар’янський
Денис Леонідович
депутат від політичної  партії “Наш  край”
Воробйова
Любов Давидівна
депутат від політичної партії “Опозиційний блок”
Залесов
Микита Олегович
депутат від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”
Члени комісії Зубенко
Вікторія Едуардівна
депутат від політичної  партії “Наш  край”
  Зябрев
Ілля Анатолійович
депутат від політичної партії “Блок Петра Порошенка” Солідарність”
Місарчук
Галина Василівна
депутат від  політичної партії “Українське об’єднання патріотів-Укроп”
 
 

 

  • banner6
  • banner10
  • banner3
  • banner5
  • banner7
  • banner8
  • banner1
  • banner2
  • fse
  • 2
  • 3
  • 1
  • Tender.gov.ua
  • edata
  • kherson.sfs.gov.ua
  • днепровская райрада
  • днепровская райрада