Отримання соціальних послуг через Інтернет

igov-1Шановні громадяни !

Відтепер за допомогою порталу iGov (igov.org.ua) мешканці Корабельного району мають можливість отримати цілий комплекс послуг соціального характеру, пов’язаних з призначенням:

 

–    житлових субсидій (https://igov.org.ua/service/654/general);

–    допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами (https://igov.org.ua/service/779/general);

–    соціальної допомоги при народженні дитини (https://igov.org.ua/service/752/general);

–    допомоги на дітей одиноким матерям (https://igov.org.ua/service/780/general);

–    допомоги на дітей, які перебувають під опікою чи піклуванням (https://igov.org.ua/service/774/general);

–    допомоги при усиновлені дитини (https://igov.org.ua/service/781/general);

–   тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме (https://igov.org.ua/service/762/general);

–    державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям (https://igov.org.ua/service/775/general);

–    державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам (https://igov.org.ua/service/767/general);

–    допомоги особам, які не мають право на пенсію та інвалідам (https://igov.org.ua/service/778/general);

–    допомоги малозабезпеченій особі, яка проживає разом з інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу (https://igov.org.ua/service/777/general).

–    Також отримати в електронному вигляді інформацію про призначення житлово-комунальної субсидії (https://igov.org.ua/service/21/general).

У меню кожної з послуг на порталі iGov міститься розділ «Як працює», в якому наведено покроковий алгоритм дій користувача для замовлення тієї чи іншої послуги.


Корисно!

До системи державних електронних послуг iGov долучилося Головне управління Державної фіскальної служби в Херсонській області , запропонувавши громадянам ряд актуальних Інтернет-послуг (на даний час вони доступні жителям обласного центру, але незабаром мають бути поширені на інші райони та міста області).

Серед них:

видача довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами державної фіскальної служби (https://igov.org.ua/service/376/general),

надання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків (https://igov.org.ua/service/1561/general)

надання витягу з реєстру платників єдиного податку (https://igov.org.ua/service/368/general),

надання довідки з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про джерела та суми отриманих доходів фізичних осіб (довідки про доходи фізичних осіб) (https://igov.org.ua/service/655/general). Загалом довідка про доходи знадобиться вам для заповнення податкової декларації, оформлення кредиту або іпотеки, отримання візи у посольстві та іншого.

 


Херсонщина долучилася до регіонів, у яких через Інтернет можна отримати популярні послуги від міграційних служб.

Мова йде про цілий комплекс електронних сервісів, серед яких:

оформлення паспорта громадянина для виїзду за кордон (https://igov.org.ua/service/176/general);

отримання паспорта громадянина для виїзду за кордон для дитини (https://igov.org.ua/service/177/general);

оформлення та видача паспорта громадянина України (ID-картки) по досягненні 14-річного віку (https://igov.org.ua/service/28/general);

видача ID-картки замість вклеювання до паспорта громадянина фотокартки при досягненні 25-ти і 45-річного віку (https://igov.org.ua/service/25/general);

отримання паспорта громадянина України (ID-картки) замість утраченого або викраденого (https://igov.org.ua/service/1431/general);

обмін паспорта громадянина (ID-картки) у разі непридатності для користування (https://igov.org.ua/service/175/general);

обмін паспорта громадянина (ID-картки) в разі зміни (переміни) прізвища, імені або по батькові (https://igov.org.ua/service/173/general).

Для одержання послуги достатньо перейти за відповідним посиланням, серед запропонованих регіонів обрати Херсонську область, авторизуватися та виконати чіткі й прості інструкції, що містяться у віконці «Як працює».

Так, для оформлення закордонного паспорту потрібно обрати підрозділ Державної міграційної служби, заповнити коротку форму з вашими контактними даними, вказати дату та час, коли зможете прийти для подання заяви.

Після отримання електронного листа з інформацією про документи, які необхідно принести з собою, розмір збору та реквізити для сплати, зразок заяви, вам необхідно прийти до підрозділу міграційної служби в обраний час із визначеними документами та сплаченими квитанціями.

За результатами опрацювання заявки потрібно ще раз відвідати підрозділ міграційної служби, щоб забрати новий паспорт, стан готовності якого зручно перевірити за відповідним посиланням, розміщеним на порталі iGov.

Така онлайн-послуга дозволяє громадянам скористатися електронною чергою, заздалегідь підготувати документи та здійснити необхідні оплати, тим самим уникнути гаяння часу і сил, позбутися штовханини й тісняви під кабінетами.

 • banner6
 • banner10
 • banner3
 • banner5
 • banner7
 • banner8
 • banner1
 • banner2
 • fse
 • 2
 • 3
 • 1
 • Tender.gov.ua
 • edata
 • kherson.sfs.gov.ua
 • днепровская райрада
 • днепровская райрада