Загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

2018-02-26_105752

Більше інформації про проект «Я МАЮ ПРАВО!» – на сайті prаvo.minjust.gov.ua та за номером 0 800 213 103 (єдиний контакт-центр системи надання безоплатної правової допомоги).

Девіз проекту: ЗНАЮ! ДІЮ! ЗАХИЩАЮ!
Знаю свої права.
Користуюсь ними і знаю, що треба робити, коли мої права порушують.
Захищаю себе згідно з законами, а держава захищає мене і мої права.

Реалізація проекту відбувається шляхом об’єднання зусиль та інфраструктури Уряду, органів Міністерства юстиції, системи надання безоплатної правової допомоги, міжнародних партнерів та інших зацікавлених сторін.

Старт проекту відбувся 7 червня 2017. Проект презентовано Павлом Петренком та директором USAID Уейдом Уорреном в Кабінеті Міністрів України. Тривалість проекту становить 3 роки (2017–2019 роки).

До географії проекту віднесено всі міста України, включаючи віддалені селища, де функціонують центри та бюро системи надання безоплатної правової допомоги.

Важливим елементом проекту є створення на базі Кабінету Міністрів України моніторингової групи для системного періодичного розгляду ключових справ щодо порушення прав громадян.

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ:

Пам’ятка щодо відповідальності за несплату аліментів на дитину

Пам’ятка добросусідство та засоби захисту земельної ділянки

Пам’ятка щодо судового оскарження дій, рішень чи бездіяльності суб’єкта владних повноважень

Пам’ятка  щодо надання термінової одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах

Пам’ятка  щодо безоплатної передачі земельних ділянок у власність громадян

Пам’ятка  про пільги учасникам бойових дій у сфері житлово-комунальний послуг та зв’язку

Пам’ятка  з питань оскарження рішень, дій чи бездіяльності сільських, селищних, міських рад та їх виконавчих органів

Оформлення допомоги при народженні дитини

Отримання земельних ділянок учасниками АТО

Які документи мають бути у власника земельного паю сільськогосподарського призначення

Як можна швидко ліквідувати ФОП?
Як оформити закордонний паспорт для дітей

Які документи мають бути у власника для здачі земельного паю в оренду

Стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати

• banner6