Інформація про роботу агропромислового комплексу району

про обсяги виробництва і реалізації промислової продукції
(товарів, послуг) підприємствами Комсомольського району в 2015 році

В 2015 році обсяг реалізованої промислової продукції підприємствами району склав 1783,4 млн. грн., що складає 22 % від реалізованої товарної продукції по місту Херсону та 8,8 % від загальної реалізації по Херсонській області.

В порівнянні з листопадом 2015 року обсяг реалізованої продукції збільшився на 170,7 млн. грн. (10,6 %).

Якщо порівнювати з аналогічним періодом минулого року обсяг реалізації  збільшився на 643,2 млн. грн. (56,4 %).

Річне завдання промисловим комплексом району виконано на 183,9 % за рахунок шести галузей:

• металургійне виробництво та виробництво готових металевих виробів, оброблення металу – 195,7 %;
  • машинобудування, ремонт та монтаж машин і устаткування – 189,3 %;
  • целюлозно-паперове виробництво, видавнича діяльність – 185,8 %;
  • оброблення деревини та виробництво виробів з деревини (крім меблів) – 147,2 %;
  • виробництво іншої неметалевої мінеральної продукції – 185,9 %;
  • хімічна і нафтохімічна промисловість – 218,2 %.

В 2015 році відносно аналогічного періоду 2014 року підприємствами району випущено:

• акумулятори електричні свинцеві – на 65,7 % більше;
  • матеріали перев’язувальні клейкі, кетгут і матеріали подібні – на 48,4 % більше;
  • сироватки та вакцини – на 37 % більше;
  • лампи й освітлювальне обладнання – на 5,2 % менше;
  • патрони – на 59,3 % менше.

В межах України обсяг реалізованої промислової продукції підприємствами району (внутрішній оборот) склав 942,3 млн. грн., або 13,9 % від реалізованої товарної продукції по місту Херсону та 7,2 % від загальної реалізації по Херсонській області.

Зовнішній оборот підприємств району склав 841,0 млн. грн., це 63,9 % від загальної реалізації по місту Херсону та 11,8 % від загальної реалізації по Херсонській області.

про стан озимих культур, посіяних аграріями району
під урожай 2016 року

В районі під урожай 2016 року у господарствах всіх категорій посіяно всього 1,0 тис. га озимих культур, що становить 77,0 % відносно запланованого і на 56 га менше показника попереднього року, у тому числі 0,9 тис. га зернових. У структурі площ зернових озимих культур частка пшениці становить 82,2 %, ячменя -17,8%.

Не найкращими погодними умовами для посіву озимини були вересень та перша половина жовтня 2015 року. Культури почали активно сходити лише наприкінці осені та в грудні, цьому сприяла достатньо дощова та тепла погода.

За оперативними даними, наданими сільгоспвиробниками, 20,5 % озимих знаходилось в доброму стані, 77,2 % – в задовільному, 2,3 % – слабкі та зріджені.

Завідувач  відділу
соціально – економічного розвитку
та ринкових відносин                                                                                                     Н.В.Царюк

• banner6